Muszla to jest twój osobisty tron ​​wc, i powinny być utrzymywane w czystości przez cały czas. Poniżej znajdują się niektóre tanich i prostych wskazówek, jak zachować świeże WC i olśniewająco czyste całą drogę czas. Klasycznym do czyszczenia nałożenie proszku do szorowania na kamieniste i brudnych miejscach na mokrej powłoki, tuż przed płukaniem. Pozostawić na kilka minut, następnie szorować powłokę za pomocą szczotki do czyszczenia toalety klozetowej. Do wlać muszle nierozcieńczony wybielacz i pozostaw na kilka minut. Wytrzyj szczotką i spłucz.

Jeśli nie pozwoliła na opuszczenie wybielacza toalety przez długi czas. Przed wyjściem z domu na spacer, wlać jedną czwartą szklanki wybielacza do spłukiwania muszli klozetowej i kiedy wrócisz. Ale nie używać wybielacza do czyszczenia toalety podczas korzystania zbiornika kostki czyszczącej (te, które działają przy każdym spłukać wodą). Kostki czyszczące mogą zawierać amoniak, który po zmieszaniu z wybielaczem uwalnia toksyczne pasty opary. Zmieszaj boraksu i sokiem z cytryny. Spłukać toaletę i wcierać pastę, gdzie osady. Pozostawić na dwie godziny, a następnie szorować. Osad znika po płukaniu muszli.

Możesz również użyć octu do usuwania osadu z miski klozetowej. Raz w miesiącu, wlać około dwóch litrów octu do toalety i pozostawić na noc. Kiedy budzisz się ocet powinien wykonać całą pracę za Ciebie. Wystarczy tylko spłukać wodą.