Zdarza się czasami, że nasza szafa ma nieprzyjemny zapach i kiedy go wyciągnąć ubrania, ale także nie pachnie. Oto kilka wskazówek, w jaki sposób pozbyć się niechcianych zapachu.

Jeśli szafa Szafa jest nowa, przetrzyj wnętrze z wodą i dwie łyżki octu na litr, a gdy wyschnie, odświeżacze w sprayu z przyjemny zapach lub olejek lawendowy, który odstraszyć kreta. Jeśli chcesz pozbyć się zapachu pleśni, przetrzyj wnętrze szafy z wodą i octem, a następnie umieścić wewnątrz jednego lub większej liczby pojemników z lekko pokruszony goździkami. Jeśli pleśni zapach jest bardzo trwały, gorące mleko umieścić szafę, zamknąć drzwi i odczekać, aż ostygnie. Powtórzyć operację, dopóki zapach nie jest dość zniknie.

Jeśli chcesz pozbyć się zapachu naftaliny, umieścić rozwiązania szafa alkoholu i soku z cytryny, zmieszane w równych proporcjach. Nigdy nie rozłączyć ubrania w szafie tuż po rozbieranie się, ale czekać kilka godzin, dzięki z nich udało się odparować zapach papierosów, potu lub perfum. Do wietrząc szafy można wykorzystać specjalne kubki z kwiatów, która jest przechowywana w szafie i otwieranych w razie potrzeby. Pachnące płatki umieścić warstwy i miałka leje sól, a na końcu wlać łyżkę spirytusu.