Jakie powinny być idealne ubrania dla dzieci w różnym wieku – od noworodka, przez małe dziecko, przedszkolaka, ucznia, aż po nastolatka? Większość rodziców odpowie szybko – wytrzymałe. Do tego najlepiej by było, aby cena była przystępna, a styl pasujący do wymagań dziecka i jego rodzica. Wszystkie te kryteria spełnia asortyment ubrań dla najmłodszych klientów hiszpańskiej marki Mayoral. Sprawdźmy, co oferuje ona swoim klientom oraz czym wyróżnia się na tle konkurencji rynkowej?

Wieloletnie doświadczenie

Pierwszą firmę rodzinną produkującą skarpety i rajstopy, marka Mayoral założyła już w 1941 roku w hiszpańskim Toledo. Już w latach 70. XX wieku rozszerzyła jednak swoją działalność na wszelkiego rodzaju ubranka dziecięce. Najważniejszym celem Mayoral było stworzenie kolekcji ubrań, które będą się podobały małym klientom i ich rodzicom, a przy tym odzież miała być niezmiennie najwyższej jakości. Ubrania odznaczały się niepowtarzalnym stylem, który często wzorowany był na stylu ubrań dla dorosłych.
Oryginalność kolekcji Mayoral

Ubrania Mayoral są nieszablonowe, zupełnie inne niż te, które zwykle dostępne są w sklepach z odzieżą dziecięcą. Co sezon kolekcje wyraźnie się zmieniają, a projektanci Mayoral dbają, żeby podobały się docelowym odbiorcom. Każde dziecko jest inne, ale z pomocą kolekcji Mayoral każde też może kształtować swój własny, indywidualny styl ubierania się od najmłodszych lat – początkowo z pomocą rodziców, a później już samodzielnie.

W asortymencie marki Mayoral nie znajdziemy standardowego podziału na ubrania różowe dla dziewczynek i ubrania niebieskie dla chłopców. Wszystkie utrzymane są w zróżnicowanej kolorystyce, choć są tu także ubrania w klasycznych, stonowanych kolorach, dobre na uroczystości rodzinne, przedszkolne i szkolne.

Wysoka jakość wykonania

Projektanci zajmujący się tworzeniem kolejnych kolekcji marki Mayoral dbają o to, aby ich projekty były szyte z wysokiej jakości, naturalnych materiałów, które „nie gryzą” delikatnej skóry dziecka. Takie tkaniny pozwalają na to, aby w jednym ubraniu dziecko mogło chodzić stosunkowo długo. W niektórych przypadkach odzież Mayoral jest przekazywana od jednego dziecka do drugiego, bez straty na wyglądzie, nawet przy wielokrotnym praniu i prasowaniu.
Stosunek ceny do jakości odzieży Mayoral jest bardzo dobry – płacimy za trwałe ubrania, które będą podobały się naszym dzieciom.
Komfort noszenia

Nie mniej istotną cechą ubrań marki Mayoral jest komfort noszenia. Nie tylko nie wywołują one podrażnień na skórze dziecka, ale też bez względu na aktywność naszych pociech nie będą krępowały ruchów. Dostosowują się do kształtów dziecka, przez co może ono bawić się, grać w piłkę czy podejmować i inne ćwiczenia bez ograniczeń.

Szerokość asortymentu marki Mayoral

Mayoral ma ubrania dla noworodków, które mogą wejść w skład wyprawki dla dziecka do szpitala, jak i ubrania dla młodzieży. To sprawia, że w sklepach sprzedających odzież dziecięcą tej marki naprawdę jest z czego wybierać. Kolekcje Mayoral zmieniają się sezonowo, dlatego zawsze znajdziemy w nich ubrania nowe, oryginalne, niespotykane w żadnym innym sklepie.
Mamy wśród nich ubrania dla noworodków – dla dzieci w wieku od 0 do 12 miesięcy, dla dzieci małych z przedziału wiekowego od 6 do 36 miesięcy, odzież oznakowana jako „Mini” dla dzieci w wieku od 2 do 9 lat, jak i odzież Junior dla młodzieży, w wieku od 8 do 16 lat. Przez wiele lat rodzice mogą ubierać swoje dzieci w wysokiej jakości, trwałe, solidne i ładne ubrania Mayoral.

 

Odzież dziecięca Mayoral w sklepie Betito: https://betito.pl/522-mayoral