23 czerwca przypada szczególne święto: Dzień Ojca. Pozostało już bardzo niewiele czasu, aby znaleźć oryginalny i jednocześnie praktyczny prezent dla swojego rodzica. Jeśli jeszcze nie wiesz, co kupić z tej okazji, jeśli Twój budżet na prezent wynosi trochę więcej niż 300 złotych, zastanów się, czy Twój rodzic nie będzie zadowolony z nowego markowego zegarka. Zegarek jest naprawdę bardzo uniwersalnym prezentem, spodoba się każdemu ojcu, tym bardziej, że do nabycia są klasyczne i sportowe modele zegarków. Pojawia si jednak pytanie: jaką markę zegarmistrzowską wybrać? Naszym zdaniem na uwagę zasługują zegarki z logo Giacomo Design. Przyjrzyjmy się ofercie tej stosunkowo młodej marce w polskich sklepach z zegarkami.

Marka, na którą stać jest każdego

Jedną z zalet, które mają męskie zegarki od Giacomo Design jest bardzo przystępna, niezwykle atrakcyjna cena. Najtańszy model męskiego zegarka to wydatek niespełna 400 złotych. Okazuje się więc, że na taki prezent z okazji Dnia Ojca może sobie pozwolić naprawdę bardzo wiele osób. Do tego są to naprawdę bardzo dobre zegarki, łączące w sobie zalety czasomierzy od marek, które są obecne na rynku już od bardzo wielu lat z przystępnymi cenami.

Nie tylko klasyczne modele

W ofercie Giacomo Design znaleźć można klasyczne czasomierze. Są ponadczasowe, nigdy nie wyjdą z mody. Eleganccy mężczyźni z pewnością docenią szczególnie modele na pasku z miękkiej naturalnej skóry jak również modele z nierdzewnej stali. Dla szczególnie wymagających mężczyzn również znajdą się czasomierze trafiające idealnie w ich gust. To zegarki z kopertą wykonaną z lekkiego stopu tytanu. Tym razem są to czasomierze na bransolecie. Klasyczne modele zegarków wyróżniają się wyjątkowo cienką kopertą; będą więc stanowiły idealne uzupełnienie formalnej stylizacji. W ofercie Giacomo Design można znaleźć również zegarki dla rodzica, który jest mniej przywiązany do tradycji. Bardzo praktycznym i jednocześnie modnym upominkiem na Dzień Ojca jest zegarek wykonany z drewna. Drewniane zegarki nie są zwykłym kawałkiem drewna. To zegarki, które mają niezwykle nowoczesny, a jednocześnie ekologiczny charakter. Wśród tych czasomierzy także są modele nawiązujące do ponadczasowych trendów mody, jak i bardzo dynamiczne, atrakcyjne modele sportowe. W kopertach zegarków zamknięto mechanizm japoński, tarczę chroni szkło mineralne.

Zegarek to z pewnością udany prezent na Dzień Ojca, zwłaszcza jeśli będzie to zegarek z logo jednej z uznanych marek zegarmistrzowskich. Zegarek jest oczywiście prezentem praktycznym, ale większość mężczyzn lubi otrzymywać właśnie takie upominki. Nie jest to oczywiście najtańsza propozycja na prezent, ale proponowane przez nas zegarki Giacomo Design nie należą też do super drogich czasomierzy. Co ważne: na zegarku można wygrawerować dedykację, wtedy rodzic zawsze będzie pamiętał o osobie, od której otrzymał taki szczególny upominek. Oczywiście nie można zapomnieć, że styl zegarka powinien pasować do gustu taty. Inny zegarek spodoba się rodzicowi, który lubi oryginalność, a inny temu, który woli klasykę.