Prowadzenie terapii przy wykorzystaniu biorezonansu cieszy się coraz większą popularnością. Metoda zrzesza sobie grupkę zwolenników. Szczególnie, gdy tradycyjne metody leczenia okazują się bezsilne. Metoda wykorzystuje impulsy pola elektromagnetycznego. Dla wielu pacjentów to ostatnia deska ratunku by pokonać dolegliwości. Na przestrzeni ostatnich lat wiele alternatywnych sposobów terapii zaczęły cieszyć się zainteresowaniem, również metoda biorezonansu. Przy wykorzystaniu drgań elektromagnetycznych sprawia, że stymuluje ludzki organizm i ukierunkowuje go w celu lepszego funkcjonowania.

Co to jest biorezonans?

Bardzo skuteczna metoda leczenia wielu schorzeń. Urządzenie odpowiedzialne, emituje pole elektromagnetyczne, które przeszywa ludzkie ciało. Dobrana częstotliwość drgań wywiera wpływ na procesy magnetyczny, które sterują całym organizmem. Innowacyjna terapia wykazuje skuteczność w walce z pasożytami, grzybami, wirusami i różnego rodzaju patogenami. Drobnoustroje chorobotwórcze mogą być odpowiedzialne za wiele przewlekłych schorzeń, które nie leczone mogą wywołać przykre konsekwencje.

Biorezonans – skąd się wziął?

Metoda została opracowana przez niemieckich naukowców w latach 70 – tych i wprowadzona na rynek pod nazwą MORA. Chwytliwa nazwa pochodzi od twórców, czyli Franza Morella oraz inżyniera Ericha Rashe. Priorytetem badania jest przekształcenie elektromagnetycznych wibracji pacjentów. Pozytywnym skutkiem jest pobudzenie całego organizmu do pracy. Ludzkie ciało się budzi i włączą mechanizmy obronne.

Jak przebiega leczenia?

Pacjent trzyma dwie metalowe końcówki, które są podłączone do emitującego energię sprzętu. Aparatura wydziela impulsy elektromagnetycznego o ustalonej częstotliwości. Znajduje się w organizmie patogeny posiadają różną częstotliwość drgań, dlatego cały zabieg może trwać nawet do dwóch godzin. W trakcie badanie może wystąpić uczucie rozkojarzenia i rozdrażnienia. Badanie jest w 100 procentach bezpieczne dla człowieka.

Przykłady schorzeń które można wykryć za pomocą innowacyjnej metody:

  • Pasożyty,
  • Alergie,
  • Poziom stresu,
  • Zaburzenia snu,
  • Uzależnienia,
  • Obniżenie sprawności układu odpornościowego.

Skutki uboczne biorezonansu?

Leczenie przy pomocy fal elektromagnetycznych jest bezinwazyjne i w 100 procentach bezpieczne. Jest to element medycyny naturalnej i stanowi w pełni bezpieczną formę. Podczas leczenia jest emitowane żadne toksyczne, rakotwórcze promieniowanie, które może doprowadzić do niepożądanych efektów ubocznych.

Terapia biorezonansu jest ukierunkowana by pobudzić ludzki organizm i sprawić by był w stanie sam się bronić. Terapia może być łączona z innymi formami leczenia, choć może być też głównym elementem terapii. Często łączy się z leczeniem farmakologicznym. Zdarza się, że biorezonans to jedyne wyjście do zdiagnozowania danego schorzenia i wyleczenia się. Nie istnieją żadne przeciwwskazania co do równoległego stosowania innych metod. Metoda jest nowa i cały czas badana. Wiele osób uważa, że poprzez poddanie się leczeniu biorezonansem w końcu odczuły ulgę i właściwe rozwiązania pokonania ich schorzeń.

Więcej informacji na stronie: bioanna.com.pl